Rybki w bibliotece

Dnia 28.11.2023r. dzieci z grupy ,,Rybki” wybrały się na kolejne zajęcia do Biblioteki Miejskiej przy ul. Łącznej.  Tym razem mieliśmy wspólnie świętować  Dzień Misia. Najpierw pani Karolina przeczytała nam dwie książki o ,,Misiu Tulisiu” oraz opowiadanie o ,,Śpiącym Misiu”. Następnie dzieci mogły opowiedzieć historię o misiach, które przyniosły ze sobą na zajęcia. Kolejną atrakcją była praca plastyczna, którą dzieci mogły wykonać własnoręcznie – wyklejały misie z serduszek i kółek. Przedszkolaki chętnie robiły sobie zdjęcia w specjalnie  przygotowanej ,,misiowej ramce”. Na koniec z pomocą pani Pauliny dzieci wykonały misiową opaskę na głowę. Starszaki wypożyczyły kolejne książki. Dziękujemy Panią bibliotekarką za przygotowane zajęcia.