Łódź bajkowa

We wtorek 21 listopada 2023r. Rodzice i dzieci z grupy „Biedronki” zaprosili wszystkie przedszkolaki w niezwykłą podróż do krainy znanych animacji Studia Małych Form Filmowych Se-Ma-For. Razem z Piotrusiem z „Zaczarowanego ołówka” dzieci miały możliwość przenieść się do piórnika, w którym Plastuś tworzył swój pamiętnik, poznały historię Misia Uszatka i jego oklapniętego uszka oraz odwiedziły dom kota Filemona i Bonifacego pełen tajemniczych dźwięków i psotnych myszy. Tuż po inscenizacji p. Iza przedstawiła dzieciom pozostałe bajki wyprodukowane w łódzkim studiu filmowym.  Bohaterowie przedstawienia razem z dziećmi zaśpiewali na zakończenie piosenkę pt. „Łódź bajkowa” i wręczyli dzieciom pamiątkowe kolorowanki z bajkowymi postaciami, które rozdali odwiedzając poszczególne grupy. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, wspaniałą grę aktorską i próby pełne radości i śmiechu.

FILM         FOTO