Rybki w bibiotece

Dnia 20.10.2023r. dzieci z grupy ,,Rybki” wybrały się na kolejne zajęcia do Biblioteki Miejskiej przy ul. Łącznej.  Tym razem Panie z biblioteki przygotowały dla przedszkolaków warsztaty o jesieni. Pani Karolina na początku przeczytała dzieciom opowiadanie o jeżu i jego przyjaciołach. Później zachęciła wszystkich do wykonania jesiennego kolażu przy pomocy kleju i gazety. Następnie przygotowała zagadki o jesiennych warzywach i owocach, które można zbierać jesienią w ogrodzie i sadzie. Ten kto zgadł nazwę prezentowanego warzywa lub owocu mógł go pokolorować. Na koniec zajęć dzieci 5 i 6 letnie mogły wypożyczyć wybraną przez siebie książkę. Dziękujemy pani Paulinie i Karolinie za miło spędzony czas i za przygotowanie tak wielu atrakcji dla naszych przedszkolaków.