Sosnowe nutki

W dniu 17 października 2023r. dzieci 6 letnie z grup „Pszczółki”, „Biedronki”, „Wiewiórki”  „Motylki wybrały się do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Wieniawskiego na koncert pod tytułem „Sosnowe nutki". Po wcześniejszym śniadaniu dzieci sprawnie przemaszerowały na przystanek tramwajowy i dojechały do Białej Fabryki. Następnie podziwiając okoliczności przyrody przeszły parkiem do Szkoły Muzycznej. Po zajęciu miejsc na sali koncertowej nasze przedszkolaki wysłuchały piosenek w wykonaniu dzieci klas pierwszych oraz wysłuchały popisów instrumentalistów niewiele starszych od nich. W doskonałych humorach powróciliśmy do kochanego przedszkola by po uczcie duchowej spożyć wspaniały obiad.