Motylki z wizytą w Serbii

Grupę „Motylki” odwiedził tata Lary i razem z nim dzieci udały się w wirtualną podróż po Serbii. Pan Milan pokazał dzieciom na mapie Europy, gdzie znajduje się Serbia, zaprezentował serbską flagę, opowiedział o stolicy tego państwa - Belgradzie, pokazał na zdjęciach zabytki i ciekawe miejsca warte zwiedzania oraz przedstawił słynnych na świecie Serbów, jak: Nikola Tesla – inżynier, wynalazca, Novak Djoković – tenisista, Nikola Grbić – siatkarz, aktualnie trener polskich siatkarzy. Mali podróżnicy mieli też okazję popróbować serbskich przysmaków, które tata Lary ze sobą przyniósł.  Na koniec przedszkolaki zasiadły do kolorowania serbskiej flagi.  Dziękujemy panu Milanowi za ciekawe spotkanie.