Dziękujemy za mijający rok

We wtorkowe przedpołudnie dzieci z grupy Wiewiórki skrzętnie przygotowywały laurki, książeczki i pacynkowe origami, jako upominek dla Pań Bibliotekarek z Biblioteki mieszczącej się przy ulicy Łącznej. Po ukończeniu swojego dzieła przedszkolaki przywdziały odblaskowe kamizelki, zmieniły buty na wyjściowe i wyruszyły do bniblioteki z przygotowanymi upominkami dla pań. Podziękowaniom, życzeniom miłych i bezpiecznych wakacji, oraz prezentacji swoich wytworów nie było końca. Pamiątkowe zdjęcie uwieńczyło rok współpracy przedszkolaków z biblioteką. Następnie dzieci skierowały się w stronę kaplicy adoracji przy kościele Matki Bożej Anielskiej, by tam również podziękować Bogu, Maryi, aniołom stróżom za mijający rok przedszkolny i prosić o bezpieczny czas wypoczynku. Na koniec na dzieci czekała niespodzianka - lody. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę, cenne wskazówki i pomoc oraz życzymy błogosławionego czasu wakacji.