Dzień żółty i powitanie lata

Dzień żółty  i powitanie lata

W czwartek 22 czerwca 2023 r.  tuż po śniadaniu mamy z grupy Biedronki zaprosiły wszystkie przedszkolaki na przedstawienie pt. „Złotowłosa i trzy misie”, które przygotowały na uroczyste obchody Dnia Żółtego w przedszkolu oraz powitanie lata. Opowieść o małej dziewczynce ciekawej świata, która zaprzyjaźnia się z niedźwiadkami ,wzbudziła nie tylko zachwyt dzieci, ale także bardzo je rozbawiła. Po zakończeniu inscenizacji bajki mamy zadały dzieciom zagadki oczywiście związane z kolorem żółtym, a także zaprosiły do wspólnego zaśpiewania piosenki o małej kaczuszce żółtej jak miód. Podczas odwiedzin aktorów w poszczególnych grupach rozdane zostały specjalne zadania związane z kolorem żółtym, a także słodki poczęstunek w postaci cytrynowej lemoniady i babeczek oczywiście z żółtym lukrem. Serdecznie dziękujemy za udział w bajce i przygotowaniu dla dzieci obchodów Dnia Żółtego.

Foto                    Złotowłosa i trzy misie