Uroczyste zakończenie roku

„Lato się śmieje czas na wakacje! Nie przedszkole, ale szkoła po wakacjach nas już woła”.

14 czerwca 2023r. tymi słowami żegnały się dzieci odchodzące po wakacjach do szkoły. W pożegnalnym programie artystycznym przedszkolaki zatańczyły „Poloneza” i przedstawiły „Kolorową bajkę”, w której radowały się i podziwiały stworzony przez Boga świat pełen barw. W nie jednym oku zakręciła się łza, gdy przyszedł czas podziękowań i rozdania dyplomów. Wszystkim absolwentom życzymy wspaniałych wakacji i sukcesów w szkole.

18 czerwca przedszkolaki wraz z rodzicami uczestniczyły we wspólnej Eucharystii w Kaplicy Sióstr, aby dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski i prosić o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej na czas wakacji. Po Mszy św. dzieci kończące edukację przedszkolną otrzymały dyplom za udział w katechezie przedszkolnej i poświęconą figurkę Matki Bożej.

MSZA ŚW.        ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI    TABLO