Noc w przedszkolu

W dniu 2 czerwca 2023r. o godzinie 18:00 rozpoczęła się „Noc w przedszkolu”, podczas której dzieci wybrały się na wyprawę do niezwykłej krainy kolorów. Na początek wszyscy spotkali się na sali gimnastycznej, gdzie po tanecznym powitaniu nastąpiło uroczyste odczytanie bajki o Ćwierćlandzie. Dzieci podzieliły się na landy według kolorów i w tych grupach wykonywały liczne zadania, które zostały ukryte w przedszkolu. Na dzieci czekało m.in. malowanie domków, projektowanie i ozdabianie według własnego pomysłu koszulek, wspólne wymyślanie grupowych okrzyków czy kolorowa olimpiada sportowa. Poszukiwanie drugiej części bajki, a potem wspólna zabawa taneczna zakończyły kolorowe zmagania. Po wieczornej modlitwie w kaplicy sióstr wszyscy rozeszli się do swoich sal na prawdziwe samodzielne nocowanie w przedszkolu. Rano w nagrodę czekały na dzieci dyplomy i smaczne śniadanie.