Biblioteka

Dzieci z grupy Rybki  19.05.2023r. wybrały się do Biblioteki przy ulicy Łącznej na zajęcia z racji zbliżającego się Dnia Mamy i Taty. Na początku Pani Karolina przeczytała dwie książki pt.: „Mama Mu na zjeżdżalni” oraz „Jak Tata pokazał mi wszechświat”. Po przeczytaniu dzieci dzieliły się wrażeniami i jednogłośnie twierdziły, że bardzo kochają swoich rodziców. Następnie dzieci udekorowały kredkami, mazakami i brokatem tekturowe serca dla mamy i taty. Po zakończonych warsztatach plastycznych przedszkolaki oglądały książki, a dzieci 5-6letnie mogły je wypożyczyć. Na koniec pani Paulina pozwoliła wejść dzieciom za biurko, żeby mogły zobaczyć jak wygląda praca bibliotekarki od drugiej strony. Przedszkolaki z wielka radością i zafascynowaniem uczestniczyły w spotkaniu. Dziękujemy z całego serca p. Paulinie i p. Karolinie!