Dzieciaki Sadzeniaki

W dniu 18 kwietnia 2023r. dzieci z gr. „Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do Leroy Merlin, gdzie uczestniczyły w akcji „Dzieciaki Sadzeniaki”. Jej celem było uczenie dzieci pielęgnacji roślin oraz rozbudzanie zainteresowań przyrodą. Na początku spotkania przedszkolaki obejrzały krótki  film edukacyjny nt. wybranych roślin, rozwiązywały zagadki i odpowiadały na pytania. Następnie przystąpiły do przesadzania pelargonii. Samodzielne sadzenie roślin przyniosło dzieciom wiele radości.  Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, słodki upominek oraz własnoręcznie posadzonego kwiatka. Serdecznie dziękujemy p. Justynie, mamie Gabrysi za możliwość udziału w tak wspaniałych warsztatach.