Bardzo głodna gąsienica

18 kwietnia 2023r. we wtorek dzieci z grupy III  "Wiewiórki" udały się do biblioteki, mieszczącej się przy ul. Łącznej 29/31, na zajęcia pt. „Bardzo głodna gąsienica”. Pani Paulina zachęciła dzieci do korzystania z biblioteki, założenia z rodzicami karty bibliotecznej, a pani Karolina przeczytała i pokazała dzieciom książeczkę Erica Carle. Następnie dzieci kolorowały obrazek z motylem, układały obrazek z części – „rozwój motyla”, który nakleiły na zieloną kartkę i pokolorowały w przedszkolu.

Miały również czas na oglądanie książeczek dla dzieci w części bibliotecznej dla nich przeznaczonej. Dzieci, które będą miały kartę biblioteczną będą mogły w maju, w ustalonym terminie, wyjść z nauczycielem do biblioteki i wypożyczyć książeczkę.