Hobby czyli granie i śpiewanie

17 kwietnia 2023r. w poniedziałek do grupy „Wiewiórek” zawitała Pani Lena i opowiedziała dzieciom o swojej muzycznej pasji. Zanim do tego przystąpiła przedstawiła siebie jako Mamę Benedykta i posłużyła się przy tym przepięknymi zdjęciami z rodzinnych albumów.  Następnie podzieliła się swoim hobby - graniem na gitarze i śpiewam, podkreślając, że warto robić to co się lubi, że daje to dużo radości. W bardzo plastyczny sposób nauczyła dzieci m.in. piosenki „Ci co zaufali Panu”. Przeczytała także dzieciom opowiadanie z książeczki Ewy Monastyrskiej „Niezwykła peleryna i inne opowieści” pt. „Widziałam Pana Boga”, niosące przesłanie,  że w każdym człowieku mieszka Pan Bóg i w tym duchu pani Lena przeprowadziła zabawę w dwóch kółeczkach: dzieci przemieszczały się po kole i kolejnym osobom mówiły to piękne zdanie „Bóg jest w tobie”. Na zakończenie spotkania w podziękowaniu za spotkanie przedszkolaki również zaśpiewały piosenki i wręczyły Gościowi upominek - przygotowaną laurkę.  Bardzo dziękujemy Pani Lenie za wspaniałe wrażenia muzyczne, śpiew, piękną opowieść oraz wspólnie spędzony czas.