Wiosna radosna

21 marca 2023 r. we wtorek w przedszkolu witaliśmy wiosnę kolorem zielonym. Dzieci wraz z Rodzicami z grupy „Rybki” wystawili spektakl inspirując się bajką muzyczna pt. „Wiosna radosna”. Rodzice wcielili się w: Panią Wiosnę, Maciusia, Motyle, Wronę, Żabę, Zające, Lisa, Biedronkę, Bociana, Kwiata oraz Dziubala Burego, który chciał sprawić, żeby cały świat był szary. Na szczęście dzięki dzielnemu Maciusiowi, który utworzył ze zwierzętami wojsko udało się pokonać groźnego Dziubala. Również dzieci z grupy Rybki wcieliły się w rolę kwiatów i ubogaciły tańcem przedstawienie. Przedszkolaki oglądały występ z zachwytem i podziwem. Na koniec Pani Wiosna zachęciła dzieci do krótkiej zabawy ruchowej z kolorem zielonym, a następnie zaprosiła na słodki poczęstunek i dalsze zabawy w grupach. Dziękujemy Rodzicom za poświęcenie i włożony trud w przygotowanie tak pięknego występu!

FOTO       FILM