Poznajemy zawody

Dnia 29 i 30 listopada 2021 r. dzieci z grupy Rybki prezentowały swoje projekty pt.,,Zawody w mojej rodzinie”.  Do przygotowania prac zachęceni byli także rodzice. Podczas prezentacji pojawiła się gra planszowa, zagadki, kolorowe zdjęcia czy rysunki, a także dużo własnoręcznie wykonanych atrybutów prezentowanych zawodów. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i radością przedstawiały swoje prace. Pojawiło się dużo nowych nazw, zawodów z którymi nie każdy miał wcześniej do czynienia. Dzieci mogły zobaczyć jak "leczy" i naprawia się pralki, kto buduje bloki i co pomaga w stawianiu wieżowca. Jakich przedmiotów uczy nauczyciel w szkole, czym zajmuje się urzędnik, kto naprawia pociągi, jak drukuje się papier.   Dziękujemy wszystkim Rodzinom, które zaangażowały się w projekt!