Spotkanie ze św. Józefem

W poniedziałek 17 maja 2021r. nasze przedszkole odwiedził lubiany i dawno niewidziany gość, czyli Jaś Pociecha. Na warsztatach biblijnych, Jasio przybliżał nam postać Świętego Józefa,  jako dobrego, pracowitego i pobożnego człowieka, kochającego i troskliwego męża oraz ojca. Tańczyliśmy wesoło na weselu Józefa i Maryi, podróżowaliśmy ze świętą Rodziną do Betlejem, a potem do Egiptu. Chłopcy ze wszystkich sił pomagali w warsztacie Józefowi, a dziewczynki Maryi przy domowych obowiązkach. Przez całe warsztaty towarzyszyła nam reprodukcja obrazu Świętego Józefa z Sanktuarium w Kaliszu, z którą pielgrzymowaliśmy uroczyście dookoła sali gimnastycznej. Każdy dostał pamiątkowy obrazek ze specjalną modlitwą w intencji rodziny.

Pszczółki      Biedronki       Wiewiórki i Motylki     Rybki i Motylki