Wiewiórki w „Zabawa Park”

25 VI 2019r. dzieci z grupy „Wiewiórki” na zaproszenie Rodziców Bruna – Pani Agnieszki i Pana Michała, świętowały Urodziny Bruna w sali zabaw. Rodzicom Bruna zależało, aby wszystkim dzieciom z grupy dostarczyć wspaniałych wrażeń i świetnej zabawy urodzinowej w kończącym się roku szkolnym. Dzieci bawiły się na przeróżnych zestawach, w  labiryntach, na karuzeli, na trampolinach, w parku linowym… Oprócz zabawy były pyszne owocowe przekąski, słodkie bananowe racuszki, napoje oraz wyczekiwany tort urodzinowy, na który jubilat zaprosił przybyłych gości . To była niezapomniana, wspaniała zabawa! Na koniec dzieci wręczyły Rodzicom Bruna laurkę z podziękowaniami za ten wspaniały wyjazd, na której balonikami były odciśnięte paluszki przedszkolaków - nie zabrakło także własnoręcznych podpisów. Jeszcze raz dziękujemy Państwu Agnieszce i Michałowi za to pełne wrażeń, radosne spotkanie!