Goście z Arturówka

4 czerwca 2019 r. gościliśmy w naszym przedszkolu zaprzyjaźnione dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. Dzieci Dobrego Ojca z Arturówka. Na początku przywitaliśmy się uroczyście i „przenieśliśmy” się do Stumilowego Lasu, w którym czekało nas wiele niespodzianek. Gdy tylko weszliśmy do lasu zauważyliśmy Kubusia Puchatka, który nad czymś się zastanawiał. Obok niego była wielka stopa, którą odcisnął niejaki Hefalump. Chcąc pomóc Kubusiowi wybraliśmy się do reszty mieszkańców Stumilowego Lasu, którzy dawali nam zadania i wskazówki, aby móc odgadnąć zagadkę: do kogo należy ślad stopy? Na końcu udaliśmy się do Mądrej Sowy, która powiedziała, że Hefalump to przyjazny słonik, który ukrył dla nas niespodziankę w piasku, ale zapomniał gdzie ją zakopał. Przedszkolaki z wielkim zapałem szukały podarunku od słonika. Po znalezieniu prezentu dzieci podziękowały słonikowi i pożegnały się z przyjaciółmi lasu. Dzieci spędziły ten czas w wielkiej radości.