Podróż do Krainy Muzyki

26 lutego 2019r. Tato Faustynki z grupy III Wiewiórki – Pan Tomasz zaprosił wszystkich przedszkolaków w „Podróż do Krainy Muzyki”.  Podczas warsztatów muzycznych zapoznał dzieci z bardzo oryginalnymi, ciekawymi  instrumentami perkusyjnymi  oraz  zaprezentował, w jaki sposób można wydobywać z nich dźwięki. Następnie dzieci zostały  zaproszone do wspólnego muzykowania: zabawy ruchowej, podczas której poruszały się w wygrywanym  rytmie;  tworzenia  akompaniamentu do muzyki;  swobodnej gry na kolejnych instrumentach. Na koniec zajęć dzieci wręczyły przygotowane upominki – karnawałową maskę i obrazki z narysowanymi instrumentami.  Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi , że po raz kolejny podzielił się z przedszkolakami swoją muzyczna pasją.

Pszczółki    Biedronki   Wiewiórki    Motylki    Rybki