Poznajemy region Mazowsza

4 grudnia we wtorek Rodzice dzieci z grupy „Rybki” zabrali nas na kolejną wyprawę po regionie. Tym razem była to wędrówka po Mazowszu.

Nasza główna bohaterka Zuzia udała się do babci w celu poznania zwyczajów  panujących na wsi. Zuzia dowiedziała się o potrawach, zwyczajach Bożonarodzeniowych oraz o znanych postaciach, które pochodziły z tego regionu. Na zakończenie pobytu babcia zabrała swoją wnuczkę na koncert zespołu Mazowsze. Po wspaniałym koncercie ciocia zaprosiła Zuzię na wycieczkę do wielkiego miasta, które jest stolicą Mazowsza i jednocześnie stolicą Polski. Zachwycający był lot balonem, gdzie można było z lotu ptaka podziwiać atrakcyjną Warszawę.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przedstawienie nam piękna regionu Mazowsza. Dziękujemy za wszelki trud, poświęcenie i darowany nam czas.