Warsztaty bibliodramy

Serdecznie zapraszamy Rodziców na warsztaty bibliodramy, które odbędą się 21.10.2023r. od godz. 10:00 do ok. 14:00, w naszym przedszkolu. Warsztaty poprowadzi s. Natalia (honoratka) – animator bibliodramy. Prosimy zabrać ze sobą wygodny strój i coś do pisania. Zapisy: kukewelina4@gmail.com  lub u Siostry Dyrektor. Bibliodrama - jest otwartym procesem interakcji między tekstem biblijnym i jakąś grupą, w którym próbuje się zintegrować przekaz biblijny z osobistymi doświadczeniami. Celem jest nowe doświadczenie religijne i zrozumienie Biblii na bazie identyfikacji uczestników z postaciami i sytuacjami biblijnymi. Istotnym elementem tej metody jest aktywność połączona nierozerwalnie z kreatywnością i spontanicznością. Istnieje możliwość wyrażenia siebie przez różne formy twórczości m.in. gest, ruch, rzeźba, dzieło plastyczne, taniec.