Spotkanie z p. Wandą
Dnia 3 marca dzieci z grup: „Pszczółki” i „Wiewiórki” wybrały się do biblioteki. Przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu z autorką książek dla dzieci- Wandą Siubielą. Podczas tego wydarzenia p. Wanda opowiedziała o swojej pracy, o tym, skąd czerpie pomysły na pisanie książek oraz jak...
czytaj więcej