Dzień Babci i Dziadka

W tym roku Dzień Babci i Dziadka świętowaliśmy: 10 stycznia 2023 r. dzieci z grupy „Pszczółki” i „Biedronki”  oraz  12 stycznia dzieci z grupy „Wiewiórki”, „Motylki” i "Rybki". Przedszkolaki przedstawiły ponownie jasełka i złożyły życzenia swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Po części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki  i zaprosiły ich na wspólny poczęstunek. Natomiast w  sobotę 14 stycznia w Kościele oo. Franciszkanów przy ul. Rzgowskiej, dzieci podczas mszy św. modliły się w intencji swoich kochanych Babć i Dziadków.

FOTO:       Msza św.          Pszczółki i Biedronki      Wiewiórki, Motylki i Rybki

FILM:                                 Pszczółki i Biedronki       Wiewiórki, Motylki i Rybki