Święto Trzech Króli

6 stycznia 2023r.  w Uroczystość Objawienia Pańskiego, jak co roku po Mszy św. w kaplicy sióstr, ojciec celebrans poświęcił złoto, kadzidło i kredę, a następnie wraz z siostrami przy śpiewie kolęd, przeszedł po całym domu zakonnym i przedszkolu, okadzając i kropiąc święconą wodą wszystkie pomieszczenia, w których przez cały dzień roznosił się zapach kadzidła. Tego samego dnia rodziny z  dziećmi i siostry z naszego przedszkola w roli aniołków,  wzięły udział w Orszaku Trzech Króli, zorganizowanym przez Archidiecezję Łódzką, który zakończył się koncertem kolęd w wykonaniu zespołu  „Mała Armia Janosika”  na placu katedralnym.  Bardzo dziękujemy uczestnikom za włączenie się w uliczne jasełka i wspólne  kolędowanie.