Rybki w Straży Pożarnej

28 czerwca 2022r. grupa Rybki na zaproszenie Taty Marysi odwiedziła Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Koluszkach. Dzieci z radością wzięły udział w zajęciach edukacyjnych, podczas których  kształtowały swoją wiedzę i świadomość na temat zagrożeń i umiejętności zachowania się w przypadku ich wystąpienia. Przedszkolaki zobaczyły animacje w sali  przypominającą typowe mieszkanie i dowiedziały się jakie zagrożenia mogą wystąpić w naszych domach. Rozradowane dzieci korzystały ze sprzętów w sali edukacyjnej: mini wóz strażacki, ześlizg oraz innych pomocy dydaktycznych. Z wielką przyjemnością oglądaliśmy wozy strażackie i ich wyposażenie. Mogliśmy spróbować swoich sił i doświadczyć jak ciężka jest praca strażaków, poprzez próbę podniesienia ciężkiego sprzętu, którym posługują się strażacy. Po zajęciach edukacyjnych dzieci wzięły udział w różnych zabawach sportowych oraz dzieliły się swoimi przeżyciami przy wspólnym grillowaniu. Jesteśmy pełni podziwu dla Strażaków i ich pracy!

Z serca dziękujemy Rodzicom Marysi za poświęcony nam czas i przygotowanie niespodzianek!