Ciekawostki z życia zwierząt

We wtorkowe przedpołudnie 12 października, dzieci z grupy Biedronki wyruszyły na wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Łódzkiego. Już po przekroczeniu progu budynku, przedszkolaki wraz z opiekunkami zostały miło przywitane przez pracowników i zaproszone do zwiedzenia ciekawych zbiorów zwierząt, owadów, dinozaurów i innych eksponatów znajdujących się na terenie obiektu. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały informacji o życiu różnych ekosystemów przyrodniczych oraz oglądały wystawy je przedstawiające, zadając przy tym mnóstwo pytań i dzieląc się swoimi wiadomościami. W drodze powrotnej do przedszkola dzieci z entuzjazmem dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i tym co najbardziej im się podobało.