Owocowy deser

W ramach utrwalenia literki "O" jak owoce, dzieci z grupy Biedronki w piątkowy poranek zamieniły swoją przedszkolną salę w kuchnię, a następnie w restaurację. Jak to w kuchni bywa, mali kucharze przywdzieli fartuszki i czapki kucharskie i zabrali się z wielkim zaangażowaniem do robienia sałatki owocowej przesyconej witaminami, tak bardzo potrzebnymi dla naszego ciała podczas jesiennych, chłodnych dni. Wraz z bohaterką Julią, przypomnieli sobie o konieczności mycia owoców przez spożyciem, a Ola ze swoim pupilem Psiaczkiem opowiedziała przedszkolakom o poszczególnych etapach kulinarnych działań. Po ukończeniu pracy, mistrzowie kuchennego noża przenieśli się do restauracji, gdzie z apetytem spożyli owocowy deser.