Witamy w przedszkolu

Drodzy Rodzice! Kochane Przedszkolaki!

Zapraszamy do przedszkola od 1.09.2021 r. Przedszkole będzie czynne w godzinach 6:30 – 16:30. Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 8.20.

Przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola, bardzo prosimy o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym oraz o pobranie, podpisanie i dostarczenie w wersji papierowej oświadczenia  (COVID-19).

2 września (czwartek) na godz. 17:00zapraszamy Rodziców dzieci nowoprzyjętych na zebranie informacyjne z dyrektorem przedszkola. Ze względu na panującą pandemię, prosimy o dezynfekcję rąk przy wejściu  i maseczkę ochronną na twarzy oraz o obecność tylko jednego rodzica. Prosimy zapewnić dzieciom opiekę na czas zebrania (dzieci nie mogą uczestniczyć w spotkaniu).

Zebrania grupowe z nauczycielkami dla wszystkich Rodziców odbędą się o godz. 17.00:

6.09.2021 (poniedziałek) – gr. V „Rybki”

7.09.2021 (wtorek)  – gr. II „Biedronki”

8.09.2021 (środa)  – gr. I „Pszczółki”

9.09.2021 (czwartek) – gr. III „Wiewiórki”

10.09.2021 (piątek) – gr. IV „Motylki”

Prosimy o dezynfekcję rąk przy wejściu  i maseczkę ochronną na twarzy oraz o obecność tylko jednego rodzica. Prosimy zapewnić dzieciom opiekę na czas zebrania.

Dokumenty do pobrania znajdują się poniżej:

Zasady funkcjonowania przedszkola

Oświadczenie (COVID-19)