Pożegnania nadszedł czas

Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno  po raz pierwszy przekraczały progi przedszkola, już szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu- edukacji szkolnej.

W dniach 11, 15, 16, 17 i 18 czerwca w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji zakończenia roku przez dzieci kończące edukację przedszkolną. Jako pierwsze spotkały się „Pszczółki”, a w kolejnych dniach „Wiewiórki”,  „Rybki”, „Motylki” i „ Biedronki”. Przedszkolaki w galowych strojach zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Mile wspominały chwile spędzone w przedszkolu, wspólne zabawy i przygody. Pod koniec  spotkań odbyły  się uroczyste rozdania dyplomów i nagród książkowych. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń, podziękowań i kwiatów. Po występach był czas na słodki poczęstunek.

19 czerwca dzieci kończące edukację przedszkolną wraz ze swoimi rodzinami uczestniczyły we wspólnej Eucharystii w Kościele pw. Matki Bożej Anielskiej, przy ul. Rzgowskiej, aby dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski i prosić o Boże błogosławieństwo na dalsze lata. Po Mszy św. s. Dyrektor złożyła rodzicom podziękowanie za wieloletnią współpracę i zaangażowanie na rzecz przedszkola. Każde  dziecko otrzymało dyplom z religii i  poświęconą przez O. Piotra figurkę Matki Bożej.

Życzymy wszystkim przedszkolakom wspaniałych wakacji i sukcesów w szkole.

Msza św.   Pszczółki   Biedronki      Wiewiórki     Motylki   Rybki