Czas to MIŁOŚĆ

W poniedziałek 21 września 2020r., nasze przedszkole odwiedził dawno niewidziany i długo oczekiwany gość – Jaś Pociecha. Wszystkie grupy uczestniczyły w warsztatach biblijnych zatytułowanych „Czas to miłość”. Razem z Jasiem, dzieci dzielnie pielgrzymowały na Jasną Górę i z pomocą Matki Bożej Częstochowskiej odpędzały koronawirusa oraz zastanawiały się, jak najlepiej spędzać czas dany nam od Boga. Wzorami do naśladowania byli wielcy Polacy: św. Jan Paweł II i kardynał Stefan Wyszyński, a myślą przewodnią – MIŁOŚĆ. Bo tylko czas wypełniony miłością, a nie pogonią za pieniędzmi, pozwala nam zmierzać do Boga. Nasze przedszkolaki świetnie to czuły i rozumiały, tańcząc, śpiewając, a nawet rapując.

Pszczółki    Biedronki    Wiewiórki    Motylki   Rybki