Majsterkowanie

Dnia 6 lutego w czwartek, pan Michał – tata Zosi odwiedził grupę „Rybki”. Tego dnia dzieci miały wyjątkowo dużo pracy, ponieważ pan Michał na początku pokazał nam swoje narzędzia: kombinerki, młotek, gwoździe, śrubki, śrubokręt, itp., a następnie zachęcił nas do montażu karmnika. Dzieci z radością zabrały się do ręcznego szlifowania drewna papierem ściernym, wbijania gwoździ i przykręcania śrubek. Maluchy dowiedziały się co to jest sęk i pióro wpust.  Gdy karmnik był gotowy przedszkolaki z zaangażowaniem zabrały się do malowania. Po skończeniu pracy, tata Zosi zabrał domek dla ptaków w celu polakierowania. Następnego dnia dzieci z uśmiechem na twarzy szukały miejsca w ogrodzie przedszkolnym, aby móc powiesić karmnik i wsypać ziarenka dla ptaków. Dziękujemy panu Michałowi za piękne spotkanie i poświęcony czas.

obiektyw_b.jpg (4 KB)