Spotkania „Pszczółek” w bibliotece

29 listopada z okazji „ Światowego Dnia Pluszowego Misia” wybraliśmy się ze swoimi misiami do biblioteki. Dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, opowiadały o swoich misiach, śpiewały piosenkę  pt. „Stary niedźwiedź”, lepiły misie z plasteliny, a na koniec starszaki wypożyczyły książeczki. Natomiast 19 grudnia przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach pt. „Tradycje bożonarodzeniowe”.  Rozmawialiśmy o świątecznych tradycjach, wigilijnych potrawach, a także o św. Mikołaju i wymarzonych prezentach. Spotkaniu towarzyszyły także zajęcia plastyczne - dzieci otrzymały bombki do pokolorowania. Na zakończenie zaśpiewaliśmy kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki” i złożyliśmy sobie świąteczne życzenia.