Witaj Jezu, Boże Dziecię

„Wielka radość dziś panuje chyba o tym wiecie, narodziło się w Betlejem dla nas Boże Dziecię”- 16 grudnia rodzice przedszkolaków z gr. III „Wiewiórki” i z gr. IV „Motylki” zostali zaproszeni na jasełka w wykonaniu swoich pociech. Dzieci w scenicznym obrazku pt. „Witaj Jezu, witaj nam. Witaj Boże Dziecię” odkrywały, że największą radością Świąt Bożego Narodzenia nie jest ozdobiona bombkami choinka i znalezione pod nią prezenty, a Pan Jezus - Dzieciątko narodzone w żłobie. Następnego dnia dzieci z grup „Pszczółki”,  „Biedronki” i „Rybki” przedstawiły jasełka pt. „W dzień Bożego Narodzenia”, przypominając wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Uroku inscenizacji dodały tańce i  kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy nastrój zbliżających się świąt.

Wiewiórki i Motylki                     Pszczółki, Biedronki i Rybki