Królik Franek i dobre zwyczaje

Królik Franek, to bohater serii opowieści dla dzieci autorstwa p. Marty Krzemińskiej. Małemu bohaterowi trudno dzielić się swoimi rzeczami i zabawkami. Gdy widzi, że jego mama pomaga nieznanej osobie  jest zdumiony, jak można tak się zachować. Czy Franek zrozumie, że dzielenie się to bardzo dobry zwyczaj. 26 listopada, rodzice z gr. „Pszczółki” wystawili dzieciom wspaniałe przedstawienie  zatytułowane  „ Królik Franek i dobre zwyczaje”. Lekcją płynącą z tego przedstawienia było ukazanie dzieciom, że trzeba ufać radom i miłości bliskich  jak również to, że w życiu trzeba wspierać się wzajemnie i dzielić z innymi. Przedstawienie dostarczyło przedszkolakom wielu wrażeń.

Wszystkim rodzicom dziękujemy,  za ogromne zaangażowanie i poświęcony czas, szczególne podziękowanie kierujemy do małych aktorów, których podziwialiśmy na scenie.