Piesek w grupie Wiewiórek

27 VI 2019r. do grupy „Wiewiórki” zawitał Tofi – piesek, którego przyniosła Mama Stasia – pani Ania wraz z Antkiem – starszym bratem Stasia.  Dzieci z entuzjazmem powitały przybyłych gości i z  radością bawiły się z Tofim. Pani Ania w bardzo interesujący sposób opowiedziała dzieciom historię pieska, którego przywiózł z Częstochowy Tato Stasia – pan Karol.  Dzieci dowiedziały się, jak wygląda opieka nad pieskiem, oglądały przyniesione rzeczy, które są potrzebne do jego pielęgnacji, codziennego użytku, zabawy. Dużą wiedzą na temat Tofiego wykazał się oczywiście Staś i Antek, którzy na co dzień opiekują się tym „czworonożnym przyjacielem”… W podziękowaniu za spotkanie dzieci wręczyły laurkę, na której było między innymi zdjęcie Tofiego, podziękowania i podpisy dzieci. Po wykonaniu pamiątkowego, grupowego zdjęcia, dzieci zabrały pieska na zabawę i spacerek po ogródku. Dziękujemy Mamie Stasia za poświecony czas i uatrakcyjnienie naszego przedszkolnego dnia tak radosną i ciekawą wizytą!