Bal karnawałowy

W czwartek 7 lutego w przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana pojawiały się w nim kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy czy policjantów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził wszystkich uczestników balu w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów zrobiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa na pewno na długo zostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Pszczółki, Biedronki i Rybki            Wiewiórki i Motylki