Widzewskie Mikołajki

W czwartek 6 grudnia po spotkaniu ze Świętym Mikołajem w przedszkolu dzieci z grupy Biedronki wyruszyły  w emocjonującą podróż autobusem na Stadion Widzewa, by wziąć udział w Widzewskich Mikołajkach. Na miejscu czekała na dzieci moc atrakcji m.in. spotkanie ze sportowcami- koszykarkami, piłkarzami i sekcją bokserską. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w „walce bokserskiej” czy sesji zdjęciowej z różnymi przebraniami w fotobudce. Podczas warsztatów świątecznych z pomocą znanych sportowców przygotowywały  bombki ozdabiając je według własnego pomysłu. Święty Mikołaj oprowadził je po stadionie i jego kulisach. Na zakończenie spotkania każdy otrzymał słodkiego pączka na drogę i pamiątkowy kubek. Dziękujemy p. Michałowi, tacie Karola i Dominika oraz p. Mariuszowi ich wujkowi za zaproszenie.