Święto Pluszowego Misia

W poniedziałek do przedszkola zawitały pluszowe misie- najlepsi przyjaciele przedszkolaków. Dzieci z grupy Biedronki poznały historię powstania tej zabawki, proces jej produkcji i to jak zmieniał się wygląd pluszowego misia na przestrzeni lat. Obejrzały także prezentację na temat misiów znanych z bajek i książek dla dzieci, a podczas gimnastyki wykonywały zadania i ćwiczenia ramię w ramię ze swoimi pluszowymi misiami. Każde z nich opowiedziało o swoim misiu, a także zrobiło sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Na koniec dnia wypełnionego misiowymi zabawami i piosenkami, podczas pracy plastycznej w dwóch grupach chłopcy i dziewczynki wykonali  portrety misiów w dużym formacie zgodnie dzieląc się zadaniami.