Bal Wszystkich Świętych

Jak śpiewa „Arka Noego” każdy święty chodzi uśmiechnięty. Dokładnie tak samo było dnia 25 października w naszym przedszkolu. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci i rodziców sala wypełniła się obecnością wielu świętych. Podczas balu podziwiać mogliśmy m.in. św. Franciszka i św. Klarę,  św. Piotra, św. Maksymiliana, św. Jadwigę, św. Siostrę Faustynę, Maryję, Matkę Teresę oraz wielu świętych i zastęp Aniołów. Wiele dzieci było przebranych za swoich patronów chrzcielnych. W polską tradycję bardzo mocno wpisała się uroczystość Wszystkich Świętych. Pokażmy dzieciom, że wiele radości daje życie dla Boga i z Bogiem  oraz niezwykła relacja,  jaką jest tajemnica świętych obcowania, dzięki której nieustannie możemy cieszyć się pomocą i wstawiennictwem świętych.

PSZCZÓŁKI    BIEDRONKI   WIEWIÓRKI   MOTYLKI   RYBKI