Dnia 28 października 2025r. dzieci z gr. „Biedronki” wybrały się do biblioteki. Pani bibliotekarka przeczytała przedszkolakom opowiadanie o ,,Kermitku”. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące jesieni. W drugiej części zajęć wykonały prace plastyczną. Wycinały, kolorowały i przyklejały jesienny domek. Dzieci 5 i 6-letnie miały również możliwość oddania i wypożyczenia książek. Dziękujemy za ciekawe zajęcia.

