We wtorek, 21 października 2025r., dzieci z grupy „Motylki” udały się do Biblioteki Miejskiej przy ul. Łącznej na zajęcia o tematyce jesiennej. Tym razem przedszkolaki mogły się wykazać wiedzą na temat zwierząt leśnych i ich zwyczajach związanych z przygotowywaniem się do zimy. Pani Ola oprócz zagadek, przygotowała również dla dzieci kolorowanki, które trzeba było pokolorować, wyciąć i odpowiednio przykleić, aby powstały przestrzenne obrazki, przedstawiające sowę siedzącą w dziupli. Po skończonej pracy plastycznej dzieci sześcioletnie i pięcioletnie oddały i wypożyczyły książki do domu. Dziękujemy Pani Oli za ciekawe zajęcia.

