4.10.2025r. rodzice i opiekunowie dzieci z grupy „Biedronek” w ramach integracji spotkali się na dużej sali w przedszkolu. Po zapoznaniu się brali udział w przygotowanych przez nauczycielki zadaniach. Najwięcej emocji dostarczyły zabawy z użyciem interaktywnego dywanu. Po wysiłku fizycznym uczestnicy pokrzepili się poczęstunkiem. Wszystkim obecnym dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

