W czwartek 3 kwietnia 2025r., po śniadaniu, wszystkie dzieci 6-letnie wybrały się do hali sportowej „Bombonierka”, gdzie obejrzały rewię na lodzie w wykonaniu uczniów i absolwentów SP nr 46. Podczas spektaklu, który został zatytułowany „Dalekie światy”, miały okazję oglądać przepiękne tańce wykonane na lodzie przez barwnie przebrane postacie. Dla niektórych było to pierwsze w życiu obejrzane zna żywo tego typu widowisko.

