Przedszkole Sióstr Honoratek

Rewia na lodzie

Rewia na lodzie

W czwartek 3 kwietnia 2025r., po śniadaniu, wszystkie dzieci 6-letnie wybrały się do hali sportowej „Bombonierka”, gdzie obejrzały rewię na lodzie w wykonaniu uczniów i absolwentów SP nr 46. Podczas  spektaklu, który został zatytułowany „Dalekie światy”, miały okazję oglądać przepiękne tańce wykonane na lodzie przez barwnie przebrane postacie. Dla niektórych było to pierwsze w życiu obejrzane zna żywo tego typu widowisko. 

obiektyw_b.jpg (4 KB)