Rodzice dzieciom

Dawno temu w Afryce żył sobie łaciaty słoń Bombik. Nie było drugiego takiego na świecie: z powodu łaciatego grzbietu i niezliczonych przygód, które wciąż mu się przytrafiały. 5 czerwca 2018r. – przedszkolaki miały okazję obejrzeć piątą,  niestety  ostatnią część  przygód łaciatego słonika Bombika. Bajkę pt. ,,Tajna misja Bombika’’ przedstawili rodzice z gr. ,,Pszczółki’’.  Lekcją płynącą z przedstawienia było ukazanie szkodliwości kłótni między rodzeństwem i przyjaciółmi oraz pokazanie jak ważna jest w życiu  współpraca, aby osiągnąć zamierzony cel. Serdecznie dziękujemy rodzicom za ogromne zaangażowanie, trud i poświęcony czas, za dostarczenie dzieciom wspaniałych przeżyć. Małym aktorom również dziękujemy za występ; miło było ich oglądać, pięknie prezentowali się na scenie.