Przedszkole Sióstr Honoratek

Aktualności

17 października starsze dzieci z gr. „Wiewiórki” wybrały się tramwajem do Centralnego Muzeum Włókiennictwa mieszczącego się w Białej Fabryce Geyera w Łodzi. Na miejscu przedszkolaki miały okazję zapoznać się z procesem produkcji włókienniczej...

więcej

12 X 2017r. dzieci z grupy III Wiewiórki zamieniły się w małych cukierników i przygotowały ciasto ze śliwkami. Inspiracją do tego przedsięwzięcia była tematyka związana z darami jesieni, które spotykamy w sadach. Jabłka, gruszki, śliwki… tak...

więcej

10 X 2017r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w spotkaniu z Jasiem Pociechą. Tym razem w pantomimie, przyjmując proponowane role, odtwarzały wydarzenia, które miały miejsce w Fatimie 100 lat temu. Pomiędzy 13 maja a 13 października...

więcej